KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 1811280
nr 181 1280
Ram
1800-tal, Förgylld, Dia24
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 oktober 2002
Tilgman Keramik